×

جشنواره ملی لکوکاپ ایران به پله بیستم رسید

 • کد نوشته: 4223
 • ۲۰ دی ، ۱۴۰۱
 • ۰
 • بیستمین دوره جشنواره ملی لکوکاپ ایران به مانند سنوات پیشین توسط گروه دانش بنیان لکو در راستای فعالیت های مستمر خود در حوزه دانش آموزی برگزار می شود.
  جشنواره ملی لکوکاپ ایران به پله بیستم رسید
 • به گزارش باز باران نیوز، گروه دانش بنیان لکو در راستای فعالیت های مستمر خود در حوزه دانش آموزی به مانند سنوات پیشین اقدام به برگزاری بیستمین دوره جشنواره ملی لکوکاپ ایران می نماید.

  پیش بینی می شود این رقابت ها که در ۱۱رشته مختلف از جمله : لکو روبو ،لکو لب ،لکو ایفان ،لکو کیدز ،لکو مس ،لکو سام و … به تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد گردید با حضور هزاران دانش آموز از سراسر کشور ، در رده های سنی مختلف رویدادی کم نظیر در سطح نه تنها کشور بلکه کشورهای منطقه و حتی خاورمیانه را رقم بزند که حائز اهمیت و کیفیت بالایی خواهد بود.

  صاحب شریفی مسئول برگزاری جشنواره های لکوکاپ با اعلام این خبر افزود برندگان این رقابت ها علاوه بر جوایزی نفیس ،پروانه حضور در مسابقات بین المللی لکوکاپ که در اردیبهشت ۱۴۰۲ برگزار می‌گردد دریافت می نمایند.

  صاحب شریفی همچنین خاطرنشان ساخت مهلت نهایی ثبت نام این رقابت‌ها تا تاریخ ۲۵ بهمن و از طریق سایت رسمی leco.ir یا نمایندگی های ۲۲۰گانه این مجموعه در سراسر کشور می باشد.

  انتهای پیام

  نویسنده: سرور علیزاده
  منبع: پایگاه خبری باز باران نیوز

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *