×

کاهش نرخ بیکاری در شرایط کرونا و تحریم های ظالمانه کم سابقه است

 • کد نوشته: 2929
 • ۲ دی ، ۱۳۹۹
 • ۰
 • به گزارش بازباران نیوز، انوشیروان محسنی بندپی در تشریح کاهش نرخ بیکاری در استان تهران گفت: ما در شرایط سخت و در زمانی که کشور تحت تحریم ظالمانه دشمن قرار دارد و منابع مالی و داخلی نیز حداقل است، اما می‌توانیم با عزم و اراده و برنامه اقدامات خوبی را رقم بزنیم. وی افزود: راهبرد […]

  کاهش نرخ بیکاری در شرایط کرونا و تحریم های ظالمانه کم سابقه است
 • به گزارش بازباران نیوز، انوشیروان محسنی بندپی در تشریح کاهش نرخ بیکاری در استان تهران گفت: ما در شرایط سخت و در زمانی که کشور تحت تحریم ظالمانه دشمن قرار دارد و منابع مالی و داخلی نیز حداقل است، اما می‌توانیم با عزم و اراده و برنامه اقدامات خوبی را رقم بزنیم.

  وی افزود: راهبرد استانداری تهران بر مبنای حفظ و صیانت از اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید در استان تهران است و معتقدم تحقق عملی شعار جهش تولید در راستای تلاش مسئولان برای رفع مشکلات صاحبان صنایع در استان تهران است.

  وی ادامه داد: در دوسال  گذشته بر اساس اعلام مرکز آمار همواره شاهد کاهش نرخ بیکاری در استان تهران بودیم واین اتفاق در شرایطی رقم خورد که با اعمال تحریم های ظالمانه و بی سابقه علیه ملت ایران اقتصاد کشور و به دنبال آن وضعیت تولید خیلی شرایط مطلوبی نداشت.

  استاندار تهران تاکید کرد: در شرایط تحریم و شیوع بیماری کرونا خوشبختانه حتی یک واحد تولیدی در استان تهران هم تعطیل نشد و این اتفاق کم سابقه است.

  انتهای پیام

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *