×

پرسپولیس تا ١۶ مرداد پول برانکو را ندهد، محروم می‌شود

 • کد نوشته: 2801
 • ۶ مرداد ، ۱۳۹۹
 • ۰
 • به گزارش بازباران نیوز، دارو بوشیچ، وکیل سرمربی کروات پیشین پرسپولیس درباره آخرین پیشنهاد باشگاه پرسپولیس برای توافق بر سر پرونده برانکو ایوانکوویچ اظهار کرد: پیشنهاداتی از این باشگاه (پرسپولیس‌) دریافت کردیم اما قابل قبول نبود و ما آن را به باشگاه ابلاغ کردیم. وکیل برانکو در ادامه با اشاره به آخرین فرصت پرسپولیس برای پرداخت […]

  پرسپولیس تا ١۶ مرداد پول برانکو را ندهد، محروم می‌شود
 • به گزارش بازباران نیوز، دارو بوشیچ، وکیل سرمربی کروات پیشین پرسپولیس درباره آخرین پیشنهاد باشگاه پرسپولیس برای توافق بر سر پرونده برانکو ایوانکوویچ اظهار کرد: پیشنهاداتی از این باشگاه (پرسپولیس‌) دریافت کردیم اما قابل قبول نبود و ما آن را به باشگاه ابلاغ کردیم.

  وکیل برانکو در ادامه با اشاره به آخرین فرصت پرسپولیس برای پرداخت مطالبات موکلش گفت: اگر پرسپولیس قبل از ۶ آگوست (١۶ مرداد) نتواند پول را پرداخت کند، کمیته انضباطی فیفا رای به محرومیت می‌دهد. همه ما میدانیم آنچه در قانون انضباطی فیفا نوشته شده است، چیست و قاضی انضباطی فیفا مراحل را دنبال می‌کند. از مجازات سبک‌تر تا شدیدتر. این باشگاه برای محروم نشدن باید فقط به آنچه در قرارداد منعقد ‌شده احترام بگذارد.

  وی ادامه داد: ما از محرومیت‌های پیش رو آگاه هستیم و افسوس می‌خوریم که مدیریت باشگاه اجازه داد پرونده به این مرحله برسد.

  بوشیچ افزود: موکل‌های من فقط می‌خواهند حقوقشان با آنچه با کار سخت خود به دست آورده‌اند، پرداخت شود. باشگاه باید به این امر احترام بگذارد اما آنها این کار را نکردند.

  وکیل برانکو درباره اظهارات معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس که عنوان کرده بود پرونده در دادگاه عالی ورزش جریان دارد و خطری این باشگاه را تهدید نمی‌کند هم گفت: پرسپولیس‌ باید هزینه دادرسی ما را نیز پرداخت می‌کرد تا پرونده به جریان می‌افتاد اما آنها این کار را نکردند. ما هم هزینه دادرسی CAS را پرداخت نمی‌کنیم. به همین دلیل پرونده در CAS به حالت تعلیق درآمده است. اکنون ما (پرسپولیس‌ و برانکو) فقط کمیته انضباطی فیفا را پیش رو داریم.

  انتهای پیام

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *