×

شهروندان میل به خارج شدن از فضاهای شخصی و حضور در فضاهای عمومی دارند

 • کد نوشته: 2435
 • ۶ بهمن ، ۱۳۹۷
 • ۰
 • به گزارش بازباران نیوز، علی نوذرپور شهردار منطقه۲۲ به عنوان میزبان این برنامه طی سخنانی گفت: مدیریت شهری در دوره جدید بر کیفیت زندگی و ارتقاء سبک زندگی شهروندان تاکید دارد و برای آن برنامه ریزی کرده است. شهردار منطقه۲۲ با بیان اینکه مردم مشتاق هستند در فضاهای شهری حضور پیدا کنند، افزود: این حضور […]

  شهروندان میل به خارج شدن از فضاهای شخصی و حضور در فضاهای عمومی دارند
 • به گزارش بازباران نیوز، علی نوذرپور شهردار منطقه۲۲ به عنوان میزبان این برنامه طی سخنانی گفت: مدیریت شهری در دوره جدید بر کیفیت زندگی و ارتقاء سبک زندگی شهروندان تاکید دارد و برای آن برنامه ریزی کرده است.
  شهردار منطقه۲۲ با بیان اینکه مردم مشتاق هستند در فضاهای شهری حضور پیدا کنند، افزود: این حضور مردم در این برنامه نشانگر این است که شهروندان میل به خارج شدن از فضاهای شخصی خود را دارند و به فضاهای عمومی بیاییند و با فضا های عمومی زندگی خود ارتباط بر قرار کنند.
  نوذرپور با بیان اینکه مدیریت شهری پذیرفته است که فضاهای شهری را برای حضور شهروندان آماده کند، ادامه داد: معنای واقعی شهر، پل، خیابان و بناهای شهری نیست و حضور شهروندان در شهر معنا بخش واقعی آن است.
  وی با بیان اینکه مردم باید شهر را از خود بدانند، ادامه داد: مدیریت شهری به دنبال شکل گیری اجتماعات مردمی در فضاهای شهری به مناسبت های مختلف است تا شادی، نشاط و اعتماد را در بین مردم شاهد باشیم.
  شهردار منطقه۲۲ با اشاره به تقدم انسان ها بر ماشین در استفاده از فضاهای شهری افزود: برگزاری این مراسم ها نیز برای تاکید و حمایت از پیاده روری، استفاده از دوچرخه، ورزش و حضور شهروندان در فضاهای شهری است.
  وی با  گرامی‌داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با بیان اینکه مردم انقلاب کردند تا بگویند که می‌خواهیم در اداره  امورات کشور از جمله اداره شهر مشارکت داشته باشیم، گفت: کشور برای مردم است و باید نسبت به اداره آن مشارکت و نظارت کنند.
  بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ٢٢، نوذرپور با بیان اینکه آزادی مردم در بیان اظهار نظر و ارائه دیدگاه های خود در همه امور کشور از جمله اهادف انقلاب اسلامی  بود، گفت: انقلاب اسلامی ایران با هدف استقلال و نفی وابستگی های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی به نظام سلطه جهانی و نظامی مبتنی بر اخلاق، معنویت و ارزشهای دین مبین اسلام صورت گرفت و باید به ملت ایران برای چنین آرمان ها و ایثارگری‌هایی در این چهل سال  تبریک گفت.
  انتهای پیام

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *