×

سکوت عجیب مسئولان فدراسیون فوتبال مقابل ادعای اردنی‌ها

 • کد نوشته: 3370
 • ۲۹ آبان ، ۱۴۰۰
 • ۰
 • مردم و بسیاری از ورزشکاران از دروازه‌بان تیم ملی فوتبال زنان حمایت کردند و در موضوع ادعای فدراسیون اردن کنارش ایستادند اما مسئولان ارشد فدراسیون در اتاق‌های خود نشسته‌اند و سکوت کرده‌اند.
  سکوت عجیب مسئولان فدراسیون فوتبال مقابل ادعای اردنی‌ها
 • به گزارش بازباران نیوز، چند روزی از ادعای توهین‌آمیز فدراسیون فوتبال اردن نسبت به دروازه‌بان تیم ملی زنان ایران می‌گذرد و واکنش‌های مختلفی در سطح جامعه نسبت به این موضوع شکل گرفته اما همچنان شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال و شهره موسوی نایب رئیس زنان موضعی نگرفته‌اند و به سکوت عجیب خود ادامه داده‌اند و و سایت فدراسیون فوتبال یک خط هم از قول هیچ مسئولی در این مورد ننوشته تا اعتراضی داشته باشند.

  در شرایطی که ادعای اردن قابل پیگیری است اما مسئولان فدراسیون واکنشی نشان نداده‌اند و مشخص نیست برای اعاده حق تیم ملی زنان ایران چه اقدامی انجام می‌دهند؟ باعث تعجب و تاسف است که بسیاری از ورزشکاران رشته‌های مختلف  از زهره کودایی حمایت کرده‌اند اما رئیس و نایب رئیس فدراسیون فوتبال به عنوان متولی و مدیر این رشته حتی جمله‌ای هم در حمایت از ملی‌پوش خود به زبان نیاورده‌اند.

  به نظر می‌رسد موسوی بیش از آنکه به وظایفش در فدراسیون رسیدگی کند، مشغول فعالیت‌های اقتصادی خود است و تنها گاهی مصاحبه‌هایی از او روی خروجی فدراسیون قرار می‌گیرد. البته هر چند به تازگی سکوت خود را شکست و در مورد برخی از موضوعات فوتبال و فوتسال زنان صحبت کرد اما نه تنها در موضع مدیر فوتبال زنان بلکه در حد یک مخاطب عادی هم حاضر به حمایت از زهره کودایی نشد.

  دفاع از حیثیت فوتبال زنان ایران یکی از اصلی‌ترین وظایف مسئولان فدراسیون است، اما می‌بینیم که هنوز پاسخی به اردن نداده‌اند و گویا اهمیتی به آن نمی‌دهند. عزیزی خادم که بارها بر حمایت از فوتبال زنان تاکید کرده اکنون چرا از دروازه‌بان تیم ملی حمایت نمی‌کند؟ سکوتشان چه معنایی دارد؟ آیا او و موسوی وظیفه‌ای در این مورد ندارند؟ در حالی که به راحتی می‌توانند اردن را محکوم کنند چرا واکنشی نشان نمی‌دهند؟

  انتهای پیام

  نویسنده: سیدمیثم اختر
  منبع: پایگاه خبری بازباران نیوز

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *