×

سانتافه، پاداش ملی‌پوشان برای صعود از مرحله گروهی جام جهانی؟

 • کد نوشته: 4016
 • ۱۷ آبان ، ۱۴۰۱
 • ۰
 • سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال از حمایت همه جانبه سران کشور از تیم‌ملی خبر داد.
  سانتافه، پاداش ملی‌پوشان برای صعود از مرحله گروهی جام جهانی؟
 • به گزارش باز باران نیوز، داود پرهیزکاری، سرپرست دبیرکل فدراسیون فوتبال در حاشیه مراسم رونمایی از پیراهن تیم‌ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار کرد: فکر می‌کنم یکی از اتفاقات فوتبال کشور امروز رقم می‌خورد. همه کشورها از پیراهن‌هایشان رونمایی کرده‌اند و امروز هم برای ما رونمایی می‌شود.

  وی درباره امکانات تیم‌ملی در قطر گفت: فکر می‌کنم تیم‌ملی با روحیه‌ای که دارد، شرایط خوبی برای حضور در جام جهانی دارد. آن‌ها بیست و سوم آبان، ساعت ۱۶ عازم قطر می‌شوند و ان‌شاءالله با سه بازی خوب در مرحله گروهی و بعد از آن در مرحله حذفی، تیم‌ملی را در دور بعد ببینیم.

  سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در واکنش به صحبت‌هایی مبنی بر اهدای سانتافه به بازیکنان به عنوان پاداش صعود از مرحله گروهی توضیح داد: من واقعا در جریان نیستم ولی پاداش برای بازیکنان در نظر گرفته خواهد شد چرا که بازیکنان شادی را به ملت تقدیم می‌کنند و حقشان است.

  پرهیزکاری در ادامه درباره حمایت سران سیاسی کشور از تیم‌ملی بیان کرد: فکر می‌کنم کشور به این تکاپو افتاده که از تیم‌ملی حمایت کند و بهترین شرایط را برای حضور این تیم در جام جهانی فراهم کند.

  وی در واکنش به بازخوردهای منفی به کیت تیم‌ملی اظهار کرد: این که لباس به چه شکلی طراحی شده سلیقه‌ای است ولی یک کارگروه خیلی قوی برای طراحی لباس تشکیل شد که ارگان‌های مختلفی درگیر آن بودند. در نهایت خروجی آن لباسی شد که امشب رونمایی می‌شود.

  سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که چه برنامه‌ای برای رفت و آمد هوادارانی که قصد دارند در روز بازی به قطر بروند و بلافاصله پس از بازی به ایران بازگردند، توضیح داد: جلسات مختلفی در وزارت گردشگری درباره عزیزانی که قصد دارند بازی را در روزش ببینند و برگردند، تصمیم‌گیری کنند. این موضوع در اختیار فدراسیون فوتبال نیست و گردشگری درباره آن برنامه‌ریزی خواهد کرد.

  وی در پایان صحبت‌هایش در واکنش به عزل شهره موسوی، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بیان کرد: قانونا ایشان هنوز عضو هیات رئیسه هستند چرا که منتخب مجمع هستند. این که بعدا چه اتفاقی می‌افتد را خبر ندارم.

  پرهیزکاری در ادامه پس از این که متوجه شد حمیسی، رئیس حراست فدراسیون فوتبال به معترضانی که مقابل برج میلاد در اعتراض به حضور شهره موسوی جمع شده‌اند، گفته است که او دیگر عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال نیست، تصریح کرد: پس احتمالا چنین تصمیمی گرفته شده است و من در جریان نیستم.

  انتهای پیام

  نویسنده: ناصر بابائی
  منبع: پایگاه خبری باز باران نیوز

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *