×

مدیرکل بازرسی استانداری تهران خبر داد
بازدید سرزده از ادارات استان تهران/ استقرار هفتگی میزخدمت در مصلی نمازجمعه

 • کد نوشته: 4451
 • ۱۸ تیر ، ۱۴۰۲
 • ۰
 • مدیرکل بازرسی استانداری تهران حضور و پاسخگویی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان در سامانه «سامد» را الزامی دانست و گفت: بازدید سرزده از دستگاه‌های اجرایی با هدف نظارت بر نحوه ارائه خدمت از سوی دستگاه‌های اجرایی به شهروندان استان در دستور کار این اداره کل قرار دارد.
  بازدید سرزده از ادارات استان تهران/ استقرار هفتگی میزخدمت در مصلی نمازجمعه
 • به گزارش باز باران نیوز، اسدلله تقی زاده در جمع خبرنگاران  در این باره گفت: طبق دستور العمل ابلاغی از سوی نهاد ریاست جمهوری و استاندار تهران برنامه دیدار و حضور مدیران بصورت هفتگی و مستمر در محل مصلی نماز جمعه در شهرستان های استان تهران با حضور فرمانداران، بخشداران، شهرداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان به تناوب برگزار و زمینه دیدار بی واسطه و چهره به چهره شهروندان با مسوولین شهرستانی فراهم است.

  مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی و ارتباطات مردمی استانداری تهران ادامه داد: در شهر تهران نیز هر هفته میز خدمت و ارتباط مردمی با حضور مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان در محل مصلی نماز جمعه مستقر است.

  وی در ادامه از برنامه ریزی برای بازرسی سرزده از دستگاه های اجرایی و بانک های استان تهران خبر داد و گفت: این بازرسی‌ها با هدف نظارت بر نحوه و چگونگی ارائه خدمت هر چه بهتر از سوی دستگاه‌های اجرایی به شهروندان صورت خواهد گرفت و علاوه بر دستگاه‌های اجرایی دولتی، دامنه این بازرسی‌ها، آن دسته از مجموعه های خصوصی که بخشی از خدمات دولتی را  ارائه می دهند نظیر دفاتر پیشخوان و مجموعه هایی از این دست را نیز شامل می‌شود.

  مشاور استاندار تهران، بازرسی سرزده از دستگاه‌های اجرایی را یکی از وظایف ذاتی اداره کل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری تهران برشمرد و افزود: این بازرسی ها بر اساس مطالبات و تماس‌های شهروندان استان و بر مبنای رویکرد مردمی دولت سیزدهم و با نظر کارشناسی و با برنامه ریزی، صورت خواهد گرفت.

  تقی زاده تاکید کرد: سامانه ارتباط مردم با دولت سامانه سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) با شماره ۱۱۱ پل ارتباطی بین شهروندان شریف با مدیران دولتی در استان تهران می‌باشد.

  انتهای پیام

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *