×

آخرین وضعیت بیمه تکمیلی فرهنگیان

 • کد نوشته: 3701
 • ۵ فروردین ، ۱۴۰۱
 • ۰
 • طبق اعلام شرکت آتیه سازان حافظ، بیمه تکمیلی درمان فرهنگیان شاغل وزارت آموزش و پرورش که ابتدای اسفندماه به پایان رسیده بود، به مدت دو ماه و تا پایان فروردین ماه تمدید شده است.
  آخرین وضعیت بیمه تکمیلی فرهنگیان
 • به گزارش باز باران نیوز، این شرکت بیمه تکمیلی اعلام کرده است که در پی درخواست وزارت آموزش و پرورش جهت تمدید دو ماهه قرارداد شاغلین آموزش و پرورش (طرح الف و ب) و موافقت شرکت آتیه سازان حافظ، خدمت رسانی به بیمه شدگان مزبور تا تاریخ ۳۱ فروردین ماه با همان تعرفه و تعهدات قبلی تمدید شده است.

  بر این اساس، فرهنگیان بیمه شده می توانند جهت دریافت خدمات به کلیه مراکز درمانی طرف قرارداد مراجعه کنند.

  تعرفه بیمه تکمیلی فرهنگیان که از اسفند ۹۹ تا اسفند ۱۴۰۰ منعقد و تا پایان فروردین ماه ۱۴۰۴ نیز تمدید شده است برای تمامی متقاضیان بیمه تکمیلی به تفکیک نوع پوشش به شرح ذیل است:

  ۱- حق بیمه ماهیانه در طرح “الف”  برای هر نفر از کارکنان رسمی، پیمانی، قراردادی و افراد تحت‌تکفل ایشان که توسط متقاضی پرداخت می‌شود مبلغ ۸۵۰۰۰۰ ریال می باشدکه تماماً از حقوق کارمند کسر می شود.

  ۲- حق بیمه ماهیانه در طرح “الف” با توجه به خدمات ارائه شده برای والدین و همسر کارکنان مونث که توسط متقاضی پرداخت می شود مبلغ۷۶۰۰۰۰ ریال است که تماماً از حقوق کارمند کسر می شود.

  ۳- حق بیمه ماهیانه در طرح “ب” برای هر نفر از کارکنان رسمی، پیمانی و افراد تحت‌تکفل ایشان که توسط متقاضی پرداخت می‌شود مبلغ ۴۹۵۰۰۰ ریال است که تماماً از حقوق کارمند کسر می شود.

  ۴- حق بیمه ماهیانه در طرح “ب” برای هر نفر از کارکنان قراردادی و افراد تحت‌تکفل ایشان که توسط متقاضی پرداخت می‌شود مبلغ ۴۹۵۰۰۰ ریال است که تماماً از حقوق کارمند کسر  می شود.

  ۵- در طرح “ب” والدین تمامی کارکنان و همسر کارکنان مونث (قرارداد نوع دوم) مطابق با جدول و مفاد شیوه‌نامه پیوست با مبلغ سرانه  ۷۶۰۰۰۰ ریال به ازای هر نفر تحت پوشش قرار می‌گیرند.

  انتهای پیام

  نویسنده: ناصر بابائی
  منبع: پایگاه خبری باز باران نیوز

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *