×

پیشکسوت استقلال: کسی جز مجیدی نمی تواند به استقلال کمک کند

 • کد نوشته: 2768
 • ۳ مرداد ، ۱۳۹۹
 • ۰
 • به گزارش بازباران نیوز، محسن گروسی درباره نتایج نه چندان مناسب استقلال در پساکرونا گفت: موقعی که تیمی ۴، ۵ ماه تمرین نمی کند و تیم به طور کامل در اختیار سرمربی نیست این قبیل مسائل عجیب نیست. در حال حاضر شرایط مناسب نیست و بازی ها فاقد هیجان است و کمتر می بینیم یک […]

  پیشکسوت استقلال: کسی جز مجیدی نمی تواند به استقلال کمک کند
 • به گزارش بازباران نیوز، محسن گروسی درباره نتایج نه چندان مناسب استقلال در پساکرونا گفت: موقعی که تیمی ۴، ۵ ماه تمرین نمی کند و تیم به طور کامل در اختیار سرمربی نیست این قبیل مسائل عجیب نیست. در حال حاضر شرایط مناسب نیست و بازی ها فاقد هیجان است و کمتر می بینیم یک مسابقه از نظر فنی دارای جذابیت باشد. از طرفی استقلال با برخی مشکلات از قبیل مصدومیت بازیکنانش مواجه است.

  او درباره کاهش شانس استقلال برای کسب سهمیه آسیا با ادامه این روند اظهار کرد: استقلال هنوز چیزی را از دست نداده است. اگر بازی عقب افتاده خود مقابل پارس جنوبی را ببرد، ۴۵ امتیازی می شود و با تفاضل گل بهتر به رده دوم صعود می کند. رسیدن به سهمیه آسیا دور از دسترس نیست.

  بازیکن سال های دور استقلال یادآور شد: در این وضعیت فقط پیروزی مهم است. نباید دنبال بازی زیبا و موقعیت های پرشمار در بازی ها باشیم. در وضعیت کنونی استقلال باید فقط روی بردن تمرکز کند.

  گروسی در واکنش به ناکامی این تیم در کسب نتیجه و ارائه بازی زیبا گفت: متاسفانه استقلال نوسان دارد. استقلال توان لازم برای بردن بازی های خودش را دارد و می تواند سهمیه آسیا را هم بگیرد. فقط باید تمرکز کند. البته مشکلاتی هم در زمینه مصدومیت بازیکنان وجود دارد که دست کادر فنی را خالی کرده است ولی باز هم قادر به بردن رقبای خود است.

  این کارشناس فوتبال درباره افزایش انتقادها از فرهاد مجیدی به علت روند سینوسی استقلال گفت: اگر کاری کردیم، باید تا آخر انجام دهیم. وقتی فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی انتخاب کرده ایم، باید از او حمایت کنیم. پیشکسوتان و هواداران باید کنار مجیدی باشند. اگر روزی خود مجیدی اعلام کرد از دستش کاری بر نمی آید، آن وقت باید به سراغ مربی دیگری برویم.

  گروسی تاکید کرد: در این برهه زمانی کسی جز مجیدی نمی تواند به تیم کمک کند. خوب یا بد او سرمربی تیم شده و باید تیم را سرپا نگه دارد و در بازی های پیش رو نتایجی بگیرد که سهمیه آسیا را به دست آوریم. او جوان است و تجربه کامل را ندارد اما هر چه جلوتر برود، با توجه به انگیزه خود می تواند به استقلال کمک کند.

  انتهای پیام

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *