×

“پرستاران” قهرمانان عرصه مقابله با شیوع کرونا هستند

 • کد نوشته: 2909
 • ۲۹ آذر ، ۱۳۹۹
 • ۰
 • به گزارش بازباران نیوز،  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در پیامی میلاد عقیله بنی هاشم حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت، متن پیام به این شرح است: “من قام علی مریض یوما و لیله بعثه الله مع ابراهیم الخلیل علیه السلام: کسی که یک روز و یک […]

  “پرستاران” قهرمانان عرصه مقابله با شیوع کرونا هستند
 • به گزارش بازباران نیوز،  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در پیامی میلاد عقیله بنی هاشم حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت، متن پیام به این شرح است:

  “من قام علی مریض یوما و لیله بعثه الله مع ابراهیم الخلیل علیه السلام: کسی که یک روز و یک شب پرستاری بیماری را به عهده بگیرد، خداوند او را با ابراهیم خلیل علیه السلام محشور می کند. پیامبر اکرم(ص)».

  حضرت زینب کبری (س)، پیام‌آور قیام خونین کربلا و حماسه عاشورای حسینی (ع)، اسوه صبر، بردباری و شهامت در برابر مصائب؛ الگویی راستین و الهام بخش برای جامعه تلاشگر و زحتمکش پرستاران است و جامعه پرستاری با تاسی از آن بانوی بی بدیل، نمونه‌ای از صبر را در مسیر نظام سلامت کشور به نمایش می گذارد.

  حرفه پرستاری هارمونی زیبایی از دانش، معرفت، تجربه و مهارت و همچنین اوج عطوفت، مهربانی و مراقبت است؛ پرستار خوش نام‌ترین همدم و همراه سخت ترین روزهای زندگی آدم هاست که به عنوان ستون اصلی بهداشت و درمان، شبانه‌روزی به ارائه خدمات مشفقانه به بیماران و دردمندان می پردازد؛ به ویژه در شرایط شیوع کرونا پرستاران به عنوان قهرمانان عرصه مقابله با این ویروس منحوس از جان خویش گذشته اند تا با ایثار و فداکاری خود جانی دوباره به جامعه بخشند.

  این فرشتگان زمینی تمام تلاش و توان خود را صرف نظام سلامت جامعه کرده اند تا ضمن کاهش آلام بیماران به ویژه بیماران کرونایی شرایط برای کنترل و مدیریت این بیماری فراهم شود، از اینرو در چنین شرایطی انتظار می رود تا با همراهی و همدلی شهروندان و با رعایت پروتکل های بهداشتی به ویژه در شب یلدا یاریگر این عزیران باشیم.

  اینجانب ضمن تبریک میلاد با سعادت الگوی صبر و عشق و ایثار، حضرت زینب(س) به محضر تمامی پرستاران پر تلاش، بدینوسیله از زحمات و تلاش‌های ارزنده این قشر شریف در استان تهران تشکر و قدردانی نموده، توفیق و ارتقاء روزافزون مقام و منزلت همه پرستاران زحمتکش را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.”

  انتهای پیام

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *