×

معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران خبر داد
نیاز ۱۹ هزار میلیاردی استان تهران برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام

  • کد نوشته: 4680
  • ۲۶ بهمن ، ۱۴۰۲
  • ۰
  • معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از نیاز ۱۹ هزار میلیاردی استان تهران برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام خبر داد.
    نیاز ۱۹ هزار میلیاردی استان تهران برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام
  • حشمت الله سلیمانی در گفت‌وگو با باز باران نیوز، در تشریح روند تدوین سند برنامه «هفتم توسعه استان تهران» گفت: استان تهران موتور محرکه کشور در حوزه‌های مختلف است. بی تردید بیشتر تحولات توسعه‌ای در کشور ابتدا از استان تهران شکل گرفته و سپس به سایر استان‌های کشور تسریع پیدا کرده است.

    وی افزود: تجربه نشان داده است استان تهران بر تحولات کل کشور اثرگذاری مستقیمی دارد. با این رویکرد در روند تنظیم برش استانی برنامه هفتم توسعه تغییراتی ایجاد شد و سهم سیاست‌گذاری دستگاههای اجرایی استان تهران در برنامه ریزی نیز افزایش یافت.

    معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران ادامه داد: انتظار می رود پس از تصویب برنامه هفتم توسعه، سند توسعه برنامه شهرستان های استان تهران تا پایان فروردین ماه سال آینده تدوین و ابلاغ شود.

    وی در پاسخ به سوالی درباره روند تکمیل پروژه‌های نیمه تمام استان تهران با اشاره به اینکه ۱۷۵۰ پروژه نیمه تمام در استان تهران وجود دارد، گفت: برای اتمام این طرح‌ها، اعتباری بالغ بر ۱۹ هزار میلیارد تومان نیاز است که با توجه به محدودیت منابع، وظیفه داریم، پروژه‌ها را از نظر ضرورت و پیشرفت فیزیکی بالا، اولویت بندی کنیم تا به بهره برداری برسند.

    انتهای پیام

    نویسنده: سیدمیثم اختر
    منبع: باز باران نیوز

    بیشتر بخوانید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *