×

جریمه کرونایی ٨٣٨٠۴ خودرو در شب گذشته

 • کد نوشته: 3177
 • ۸ بهمن ، ۱۳۹۹
 • ۰
 • به گزارش بازباران نیوز، نیروی انتظامی در خصوص عملکرد خود در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا اعلام کرد که در روز  سه شنبه ٣۴۴٧ مأمور خود را برای اجرای این طرح در ۱۹۵۸ نقطه از کشور به کار گرفته است. میزان تردد خودروها در سراسر کشور نسبت به تاریخ مشابه سال قبل سه […]

  جریمه کرونایی ٨٣٨٠۴ خودرو در شب گذشته
 • به گزارش بازباران نیوز، نیروی انتظامی در خصوص عملکرد خود در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا اعلام کرد که در روز  سه شنبه ٣۴۴٧ مأمور خود را برای اجرای این طرح در ۱۹۵۸ نقطه از کشور به کار گرفته است. میزان تردد خودروها در سراسر کشور نسبت به تاریخ مشابه سال قبل سه درصد کاهش پیدا کرده است.

  در روز گذشته ماموران از ٧٠٠۵ واحد صنفی بازدید کردند که در پی این بازدید ها ۴٣۵٩ تذکر و ٨۵٨ صورتجلسه صادر شده و ١٨٧ واحد متخلف پلمب شدند.

  مأموران پلیس به رانندگان ۸۰۰۶ دستگاه خودرو نیز در روز گذشته تذکر لسانی داده و با جلوگیری از سفر ۶٣٣٧  دستگاه خودروی سواری، راننده و سرنشینان آنها را به مبدا خود بازگرداندند.

  بر اساس اعلام نیروی انتظامی تعداد ٨٣ هزار و ٨٠۴دستگاه خودرو در  طرح محدودیت شبانه در روز گذشته جریمه شدند.

  همچنین ۴١٩ دستگاه خودرو نیز در مناطق نارنجی جریمه شدند.در روز گذشته ٢٣هزار و ۵۶۶پیامک تخلفات کرونایی نیز به رانندگان متخلف ارسال شده است.

  انتهای پیام

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *