×

استاندار تهران:
برای بازسازی ورزشگاه آزادی آماده کمک و حمایت هستیم

 • کد نوشته: 4501
 • ۲۲ شهریور ، ۱۴۰۲
 • ۰
 • استاندار تهران گفت: برای بازسازی ورزشگاه آزادی آماده کمک و حمایت هستیم.
  برای بازسازی ورزشگاه آزادی آماده کمک و حمایت هستیم
 • علیرضا فخاری در گفت‌وگو با باز باران نیوز، در تشریح روند حمایت استانداری تهران برای بازسازی ورزشگاه آزادی، گفت: وضعیت امروز مجموعه ورزشی آزادی وضعیت مطلوبی نیست و انتظار می‌رفت تا به‌ سرعت بخش‌هایی که نیاز به ترمیم و بازسازی دارد؛ مثل جایگاه‌ها، سکوها، راهروها و بخش‌هایی که باید در دسترس باشند، آماده شوند.

  به گفته استاندار تهران، ما در پایتخت جمهوری اسلامی هستیم و مجموعه ورزشی آزادی، به‌عنوان سند افتخاری برای برگزاری مسابقات مهم و جهانی است و باید در شأن تهران باشد.

  وی افزود: این مجموعه بودجه مستقل و مشخصی دارد که هم از محل درآمدها و هم از محل بودجه ملی تأمین می شود. در استان تهران نیز به عنوان خادم وظیفه هماهنگی بین دستگاهی را برعهده داریم و آنجا که کسری بودجه برای این بازسازی وجود دارد در قالب برنامه و بودجه استان در نظر خواهیم گرفت.

  استاندار تهران ادامه داد: لذا اگر بازسازی این مجموعه از محل درآمدهای در اختیار آغاز شود مابقی کسری را ما دفاع می کنیم و ان‌شاءالله بتوانیم در سطح استان جبران کنیم. از وزارت ورزش و جوانان نیز درخواست داریم که در این خصوص با جدیت بیشتری ورود کند تا شرمنده مردم نشویم.

  فخاری تأکید کرد: تقاضای مردم برای حضور در ورزشگاه آزادی زیاد است و ما هم دوست داریم به‌خصوص بازی‌های ملی با حضور تماشاگران برگزار شود و امید است کمبود امکانات مرتفع شود و شرایط به‌گونه‌ای مهیا گردد که دوستداران ورزش با نشاط بیشتری در این مجموعه حضور یابند.

  انتهای پیام

  نویسنده: سرور علیزاده
  منبع: پایگاه خبری باز باران نیوز

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *