×

مدیر عامل انجمن حمایت از بیماران و بیمارستان شریعتی خبر داد
بازسازی و اورهال بخش ریه، جراحی اعصاب و NICU کودکان بیمارستان شریعتی با همت خیرین

 • کد نوشته: 4649
 • ۲۷ دی ، ۱۴۰۲
 • ۰
 • مدیر عامل انجمن حمایت از بیماران و بیمارستان شریعتی از بازسازی و اورهال بخش ریه، جراحی اعصاب و NICU کودکان بیمارستان شریعتی با همت خیرین خبر داد
  بازسازی و اورهال بخش ریه، جراحی اعصاب و NICU کودکان بیمارستان شریعتی با همت خیرین
 • به گزارش باز باران نیوز، حسن حمزه‌ زاده؛ مدیر عامل انجمن حمایت از بیماران و بیمارستان شریعتی در نشست هم اندیشی و هم افزایی انجمن حمایت از بیماران و بیمارستان شریعتی که با حضور خیرین برگزار شد، اظهار کرد: انجمن حمایت از بیماران و بیمارستان شریعتی کار خود را از دوم خردادماه ۱۴۰۱ آغاز کرده است. در طی این مدت ۲۶ نشست هیئت مدیره برگزار شده که حاصل آن بالغ بر ۱۱۰ مصوبه است که عمده آن‌ها اجرایی شده یا در دست اقدام است. یکی از مصوبه‌های مفید و موثر این نشست‌ها این است که سعی شود خریدهای تجهیزات از مسیر هیئت امنای ارزی آن ‌هم با ارز ۴۲۰۰ تومانی انجام شود.

  وی گفت: در این مسیر بیش از ۴۵ مورد از نیازهای حیاتی بیمارستان به همت اعضای هیئت امنا و هیات مدیره انجمن حمایت از بیماران و بیمارستان شریعتی و خیرین تامین شده است که شامل خرید دستگاه‌های پیشرفته و یا احداث و بازسازی بناهای مورد نیاز در بیمارستان شریعتی است. خرید تجهیزات پزشکی عمدتا از مسر هیئت امنای ارزی انجام شده است که ارزش ریالی آن‌ها در بازار آزاد بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان است. در بخش بازسازی و تاسیس ابنیه نیز تاکنون بالغ بر ۴۳ میلیارد تومن هزینه شده یا در حال انجام است.

  حمز زاده ادامه داد: به عنوان مثال می‌توان به خرید دو دستگاه سونوگرافی پیشرفته، یک دستگاه OPG برای بخش رادیولوژی، یک دستگاه کرایو استات و پروپ دستگاه اکومری، یک دستگاه اتو آنالایزر بخش بیوشیمی، بازسازی بخش اینترونشن و خرید ۵ دستگاه ویلچر و یک دستگاه اسپیلت ، خرید یک دستگاه اکوکاردیوگرافی فوق پیشرفته زیمنس با پروپ‌های قلبی و اکومری بزرگسال که نیازهای تشخیصی بیماری‌های قلبی بخش کت‌لب بیمارستان شریعتی، خرید دو دستگاه CARM برای بیمارستان و… اشاره کرد.

  وی گفت: بخش دیگری از اقدامات اعضای انجمن شامل مرمت و بازسازی و اورهال سه بخش ریه، جراحی اعصاب و NICU کودکان بیمارستان شریعتی است.

  انتهای پیام

  نویسنده: سیدمیثم اختر
  منبع: پایگاه خبری باز باران نیوز

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *