×
×

انفجار مین در نقطه صفر مرزی پاوه یک مجروح برجای گذاشت

 • کد نوشته: 2327
 • ۲۹ دی ، ۱۳۹۷
 • ۰
 • به گزارش بازباران نیوز، پرویز ایده‌پور در این رابطه اظهار کرد: ساعت ۲۰ و ۳۰ شامگاه دیروز (۲۹ دی) پاسگاه های اطراف منطقه ممنوعه و صعب العبور ارتفاعات نقطه صفر مرزی شوشمی متوجه صدای انفجار مین شده و با گزارش احتمال وقوع حادثه‌، تیم هایی به محل اعزام شدند. وی افزود: تیم های جستجو پس […]

  انفجار مین در نقطه صفر مرزی پاوه یک مجروح برجای گذاشت
 • به گزارش بازباران نیوز، پرویز ایده‌پور در این رابطه اظهار کرد: ساعت ۲۰ و ۳۰ شامگاه دیروز (۲۹ دی) پاسگاه های اطراف منطقه ممنوعه و صعب العبور ارتفاعات نقطه صفر مرزی شوشمی متوجه صدای انفجار مین شده و با گزارش احتمال وقوع حادثه‌، تیم هایی به محل اعزام شدند.

  وی افزود: تیم های جستجو پس از چند ساعت توانستند جوان مجروح ۱۹ ساله ای با هویت حداد باباجانی اهل شهر شاهو از توابع شهرستان روانسر را در این منطقه ممنوعه مین گذاری شده پیدا کنند و ساعت ۲ بامداد او را به پایین منتقل کنند.

  فرماندار پاوه بااشاره به مجروح شدن پای چپ این جوان، تصریح کرد: اقدامات اولیه درمانی جهت نجات جان جوان مجروح ابتدا در بهداری نوسود و سپس در بیمارستان پاوه انجام گرفت و در نهایت به بیمارستان طالقانی کرمانشاه انتقال یافت.

  وی باتاکید براینکه این جوان هیچگونه باری به همراه نداشته پس نمی توان گفت که کوله بر بوده، عنوان کرد: از آنجایی که نجات جان این جوان در اولویت بود، هنوز علت حضورش در این منطقه ممنوعه را جویا نشده ایم.

  انتهای پیام

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *