×

با تشدید آلودگی هوا و کاهش دما در پایتخت؛
احتمال غیر حضوری شدن مدارس و دانشگاه ها برای فردا در تهران

 • کد نوشته: 4254
 • ۲ بهمن ، ۱۴۰۱
 • ۰
 • در حالی که از ابتدای هفته جاری مدارس و در روز یکشنبه دانشگاه ها هم به صورت غیرحضوری فعالیت داشته اند احتمال می رود باتوجه به استمرار آلودگی هوا و پایداری هوای سرد در تهران و افزایش مصرف گاز در سطح استان تهران فردا دوشنبه سوم بهمن ماه نیز مدارس و دانشگاه های تهران فعالیتشان غیرحضوری شود.
  احتمال غیر حضوری شدن مدارس و دانشگاه ها برای فردا در تهران
 • به گزارش باز باران نیوز، در شرایطی که انتقادها و اعتراض ها برای غیرحضوری شدن مکرر مدارس و دانشگاه ها به ویژه از سوی آموزش و پرورش و حتی دانش آموزان و دانشجویان ادامه دارد اما احتمال می رود فردا هم مدارس و دانشگاه های استان تهران فعالیت غیرحضوری داشته باشند.

  در حالی که از ابتدای هفته جاری مدارس و در روز یکشنبه دانشگاه ها هم به صورت غیرحضوری فعالیت داشته اند احتمال می رود باتوجه به استمرار آلودگی هوا و پایداری هوای سرد در تهران و افزایش مصرف گاز در سطح استان تهران فردا دوشنبه سوم بهمن ماه نیز مدارس و دانشگاه های تهران فعالیتشان غیرحضوری شود.

  این احتمال می رود که باتوجه به شدت مصرف گاز در استان تهران و وجود مشکلات در تامین گاز استان های شمالی با توجه به استمرار سرما؛ ادارات استان تهران نیز برای فردا دور کاری را در دستور کار خود قرار دهند موضوعی که تا ساعاتی دیگر استانداری تهران پس از اتخاذ تصمیم اطلاع رسانی لازم را انجام خواهد داد.

  انتهای پیام

  نویسنده: سرور علیزاده
  منبع: پایگاه خبری باز باران نیوز

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *