×

آغاز رصد صبحگاهی ترافیک پایتخت با حضور زاکانی در سومین روز از مهر

 • کد نوشته: 4518
 • ۳ مهر ، ۱۴۰۲
 • ۰
 • شهردار تهران با حضور در مرکز کنترل ترافیک تهران وضعیت ترافیک صبحگاهی پایتخت در سومین روز از مهر را رصد کرد.
  آغاز رصد صبحگاهی ترافیک پایتخت با حضور زاکانی در سومین روز از مهر
 • به گزارش باز باران نیوز، صبح امروز جلسه ستاد استقبال از مهر به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید در ساختمان مرکز کنترل ترافیک برگزار و شهردار تهران در این جلسه حاضر شد.

  این جلسه از ساعت ۶ صبح و با حضور تمامی مدیران ترافیکی پایتخت در حال برگزاری است و شهردار تهران از نزدیک وضعیت ترافیک تهران را بررسی و دستوراتی را برای بهبود وضعیت ترافیک به مدیران اعلام کرده است، در این جلسه هرمزی سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک، نظری معاون خدمات شهری و دیگر مدیران شهرداری نیز حضور دارند.

  علیرضا زاکانی شهردار تهران در ابتدای جلسه از طریق ویدئو کنفرانس با شهرداران برخی از مناطق ارتباط برقرار کرد و در جریان اقدامات مهر ماهی آنها قرار گرفت.

  بنابراین گزارش، شنبه روز اول مهر به دلیل بین التعطیلین بودن و با توجه به اینکه بسیاری از دانش آموزان مدرسه نرفته و یا برخی مدارس فعالیت خود را شروع نکرده بودند، ترافیک روانی در سطح تهران برقرار بود و به همین دلیل هم با توجه به احتمال افزایش ترافیک صبحگاهی در روز سوم مهر، امروز مجدد مسئولان شهری و نمایندگان پلیس راهور در مرکز کنترل ترافیک تهران حضور یافتند تا ترافیک صبحگاهی امروز در پایتخت رصد شود.

  انتهای پیام

  نویسنده: سرور علیزاده
  منبع: پایگاه خبری باز باران نیوز

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *