×

پرداخت تسهیلات به رانندگان تاکسی برای خرید قطعات و خدمات تعمیرگاهی

 • کد نوشته: 3434
 • ۱۹ آذر ، ۱۴۰۰
 • ۰
 • مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با اشاره به پرداخت تسهیلات حمایتی به رانندگان تاکسی برای خرید قطعات و دریافت خدمات تعمیرگاهی در قالب «کارت حمایتی ایساکو»، این کارت اعتباری را پاسخی به مطالبه و درخواست جدی رانندگان خواند.
  پرداخت تسهیلات به رانندگان تاکسی برای خرید قطعات و خدمات تعمیرگاهی
 • به گزارش بازباران نیوز، مرتضی ضامنی در تشریح روند اعطای کارت اعتباری حمایتی ایساکو به رانندگان تاکسی گفت: یکی از نیازها و درخواست‌های جدی رانندگان تاکسی این بود که بتوانند خریدهای اعتباری انجام دهند. باتوجه به اینکه عمده کار در حوزه تاکسیرانی با مجموعه ایران خودرو است و ایساکو نیز زیرمجموعه ایران خودروست، در اقدامی مشترک و خوب این مطالبه برآورده شد.

  وی افزود: در حقیقت با همکاری مشترک میان ایساکو و بانک قرض الحسنه رسالت و با پیگیری اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، شرایطی فراهم شد که رانندگان تاکسی بتوانند متناسب با اعتبارسنجی که از آنها انجام می‌شود از ۳ تا ۳۰ میلیون تومان به صورت متغیر اعتبار دریافت کنند.

  مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور ادامه داد: دریافت کننده این اعتبار می تواند از خدمات خرید قطعات و خرید تعمیرگاهی در سامانه مجاز ایران خودرو استفاده کند و به صورت اقساطی این وجه را بازگرداند، این موارد کلیات طرح موجود است که در مجمع سالانه اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور نیز رونمایی شد و کار آغاز شده البته برای گرفتن بازخورد و اعلام تعداد رانندگانی که از تسهیلات استفاده کرده‌اند به فرصت ۲ ماهه‌ای نیاز است.

  وی تاکید کرد: شرکت ایساکو در سراسر کشور دارای ۱۸۰۰ فروشگاه و نمایندگی است و در این فروشگاه‌ها و نمایندگی آمادگی کامل برای ارائه خدمت و فروش قطعات به دارندگان کارت ایساکو فراهم شده است. قیمت ارائه خدمات و همین طور قطعات خودرو به قیمت مصوب است که در سراسر کشور توسط شرکت مذکور ارائه می‌شود این در حالیست که کارت اعتباری ایساکو در همه فروشگاه ها و نمایندگی‌های سراسر کشور امکان تراکنش را دارد.

  به گزارش ایسنا، پیشتر و در روز رونمایی از این طرح “مهدی برازجانی نژاد” مدیر توسعه و فروش و صادرات ایساکو در تشریح جزییات طرح کارت اعتباری حمایتی ایساکو گفته بود: کارت اعتباری یاد شده برای تاکسی ها با بازپرداخت ۶ ماهه با سه ماه تنفس در نظر گرفته شده و ارائه خدمات و فروش قطعات به واسطه این کارت بدون بهره و کارمزد خواهد بود و علاوه بر ارائه خدمات توسط کارت اعتباری در فروشگاه‌های مرکزی در تهران، با در نظر گرفتن سبد ویژه بدون نیاز به گرفتن نوبت، رانندگان تاکسی می توانند خدمات ایساکو را دریافت کنند. همچنین ارائه خدمت و فروش قطعات خودرو هیچ گونه تفاوتی از نظر قیمت با خرید نقدی برای دارندگان این کارت اعتباری  ندارد.

  وی تاکید کرده بود: همچنین قطعات ارائه شده در کارت اعتباری ایساکو از نظر کیفیت هم هیچ فرقی با خرید نقدی ندارند و همین طور در پرداخت اجرت برای دریافت خدمات نیز تفاوتی با پرداخت نقدی نیست.

  انتهای پیام

  نویسنده: سیدمیثاق اختر
  منبع: پایگاه خبری بازباران نیوز

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *