×

خلیفه‌گری ارامنه تهران با اشاره به ناآرامی‌های پاییز ۱۴۰۱
متاسفانه شاهد شهادت زنان، مردان و حافظان امنیت بودیم

 • کد نوشته: 4101
 • ۶ آذر ، ۱۴۰۱
 • ۰
 • خلیفه‌گری ارامنه تهران در بیانیه با محکوم کردن اغتشاشات و ناآرامی‌های پاییز ۱۴۰۱، نوشت: براساس آموزه‌های دینی بر خود واجب می‌دانیم ضمن تسلیت به هم‌میهنان و خانواده‌های صدمه دیده در جریان اعتراضات پاییز ۱۴۰۱، آرزومند برقراری آرامش در جامعه، نیل به اهداف متعالی کشور، حفظ تمامیت ارضی و پیشرفت روزافزون توسط فرزندان مبتکر، خلاق و آینده‌ساز مملکت هستیم.
  متاسفانه شاهد شهادت زنان، مردان و حافظان امنیت بودیم
 • به گزارش باز باران نیوز، در بیانیه خلیفه‌گری ارامنه تهران که در محکومیت اغتشاشات و ناآرامی‌های پاییز ۱۴۰۱ منتشر کرد، آمده است: «خوشا به حال آنان که در راه برقراری آرامش قدم بر می‌دارند زیرا که باید فرزندان خداوند نامیده شوند.

  مسیحیت تاکید بر حفظ آرامش و همزیستی مسالمت‌آمیز دارد. همانگونه که عیسی مسیح برای برقراری صلح و آرامش ظهور کرد. مردم ایران زمین با تاسی از آرامش‌خواهی و آزادگی خود همواره پیرو عدالت‌خواهی و زندگی مسالمت‌آمیز بوده‌اند چون باور دارند پایه و اساس عدالت، آرامش است و بدون آن هیچ پیشرفت و موفقیتی صورت نمی‌پذیرد.

  متاسفانه در طول سه ماه اخیر شاهد شهادت جمعی از اقشار مختلف مردم از کودک و جوان و حافظان امنیت گرفته تا زنان و مردان غیور و آزاده این سرزمین ملکوتی در اقصی نقاط کشور بودیم. خلیفه‌گری ارامنه تهران براساس آموزه‌های دینی بر خود واجب می‌داند ضمن تسلیت به هم‌میهنان و خانواده‌های صدمه دیده در جریان اعتراضات اخیر، آرزوی برقراری آرامش در جامعه، نیل به اهداف متعالی کشور، حفظ تمامیت ارضی و پیشرفت روزافزون توسط فرزندان مبتکر، خلاق و آینده‌ساز مملکت را بنماید.»

  انتهای پیام

  نویسنده: منیژه سادات مدنی
  منبع: پایگاه خبری باز باران نیوز

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *