×

قلعه نویی: از زمان تیم ملی پنالتی زدن برایم کابوس شده است

 • کد نوشته: 2750
 • ۲ مرداد ، ۱۳۹۹
 • ۰
 • به گزارش بازباران نیوز،امیر قلعه نویی بعد از پیروزی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار کرد: یکی از بازی‌هایی بود که در طول دوران مربی‌گری ام خیلی به من فشار آمد اما به شاگردان و تیمم افتخار می‌کنم چرا که معرفت، غیرت و ایثار را در زمین پیاده کردند و این برد را به طرفدارها […]

  قلعه نویی: از زمان تیم ملی پنالتی زدن برایم کابوس شده است
 • به گزارش بازباران نیوز،امیر قلعه نویی بعد از پیروزی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار کرد: یکی از بازی‌هایی بود که در طول دوران مربی‌گری ام خیلی به من فشار آمد اما به شاگردان و تیمم افتخار می‌کنم چرا که معرفت، غیرت و ایثار را در زمین پیاده کردند و این برد را به طرفدارها تبریک می‌گویم که از دست من زجر کشیدند. این چند هفته امیر قلعه نویی مقصر بود چرا که همه تلاششان را کرده بودند.

  وی ادامه داد: از مهندس عظیمیان تشکر می‌کنم که در بدترین شرایط آمد و به تیممان روحیه داد و هیات مدیره محترممان آمدند و باعث شد روحیه بازیکنان افزایش پیدا کند. صنعت نفت یکی از بهترین تیم‌های ایران است اما با ۷۰ دقیقه ۱۰ نفره بودن به حریف موقعیت ندادیم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

  سرمربی سپاهان درباره اخراج سروش رفیعی و اعتراضش به داوری گفت: بالاخره چهل سال است که در فوتبال هستم و کتاب‌های داوری را می‌خوانم. نظرم این است که اخراج سروش رفیعی اشتباه بود چرا که اگر پایش از بالا می‌آمد اخراج درست بود اما این اخراج درست نبود. امیدوارم اشتباه نکرده باشم اما اخراج رفیعی درست نبود.

  وی درباره پنالتی از دست رفته سپاهان گفت: از زمان تیم ملی پنالتی زدن بازیکنانم برای من کابوس شده است و حتی در تمرین یک ربع ضربه ایستگاهی و پنالتی کار می‌کنیم اما نمی‌دانم چرا این‌گونه می‌شود. باز هم خدا را شکر که توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم و به رده دوم برسیم. وقت داریم مصدومان برگردند تا تیم به شرایط خوبی برسد.

  قلعه نویی درباره جلسه امروزش (پنجشنبه) با دراگان اسکوچیچ گفت: نقطه نظراتی در اختیار او گذاشتیم و از او تشکر می‌کنیم چرا که حضور او به باشگاه‌ها و دیدن لیگ به همه تیم‌ها انگیزه می‌دهد.

  وی درباره داوری این بازی گفت: داوران کشور ما از جمله سیدعلی داوران خوبی هستند اما فکر می‌کنم در این بازی اخراج رفیعی عجولانه بود. سید علی به اخراج این شکلی عادت دارد.

  انتهای پیام

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *