×

قالیباف: شیوع ویروس کرونا به مثابه کارزاری در عرصه سلامت مردم است

 • کد نوشته: 2764
 • ۳ مرداد ، ۱۳۹۹
 • ۰
 • به گزارش بازباران نیوز، رئیس مجلس در این دیدار با برشمردن مجاهدت ها و نقش بی بدیل شهدای سلامت بیان کرد: ملت سرافراز و شریف ایران در تمامی برهه‌ها شاهد حماسه‌سازی و رشادت های افتخارآفرینان خویش در مواجه با مخاطرات و مشکلات بوده‌اند . وی افزود : وقوع بحران زیستی و شیوع ویروس کرونا به […]

  قالیباف: شیوع ویروس کرونا به مثابه کارزاری در عرصه سلامت مردم است
 • به گزارش بازباران نیوز، رئیس مجلس در این دیدار با برشمردن مجاهدت ها و نقش بی بدیل شهدای سلامت بیان کرد: ملت سرافراز و شریف ایران در تمامی برهه‌ها شاهد حماسه‌سازی و رشادت های افتخارآفرینان خویش در مواجه با مخاطرات و مشکلات بوده‌اند .
  وی افزود : وقوع بحران زیستی و شیوع ویروس کرونا به مثابه کارزاری در عرصه سلامت مردم می‌باشد و باعث گردید تا خدمتگزاران ملت در بخش‌های سلامت و درمان همچون رزمندگان جبهه‌های نبرد پا به میدان نهاده و با جانفشانی ، ایثار و رشادت های بی‌وصف خویش جلوه های عشق و ایمان را به نمایش بگذارند.
  رییس مجلس خاطرنشان ساخت : آنان که جان عزیز خود را در راه التیام‌بخشی و سلامت بیماران و مبتلایان از دست دادند شهدای عزت‌آفرین ملت می‌باشند و نام‌ این قهرمانان در گنجینه افتخارات کشور باقی خواهد ماند .
  در پایان وی ضمن تجلیل از شهدای گرانقدر این عرصه ، از تلاش و مجاهدت های پزشکان ،پرستاران، بهیاران و کادر درمانی ، در مداوای بیماران تقدیر و تشکر نمودند.
  بنابر این گزارش خانم کرمی همسر شهید وریجی هم که پرستار و از مدافعان سلامت است، با بیان خاطرات و مجاهدت های این شهید بزرگوار ، گفت: ما همواره در پی تحقق آرمان‌های این شهدا هستیم و همدلی مردم باعث تسکین آلام دردها و رنج‌های ما در این مصیبت بوده است.
  گفتنی است، شهید مهدی وریجی فرزند شهید «رحیم وریجی» از شهدای دفاع مقدس است. همچنین «رقیه کرمی» همسر این شهید معزز، فرزند شهید حاج «امیر کرمی» و خواهر شهید «شمس الله کرمی» است.

  مهدی وریجی فرزند شهید رحیم وریجی، رئیس درمانگاه منطقه ۲۱ شهرداری تهران یکی از مدافعان سلامت بود که در راه مداوای بیماران مبتلا به کووید ۱۹ جان خود را فدا کرد. وقتی پدر در دفاع مقدس شهید شد، مهدی ۶ سال داشت. آن‌زمان هیچ‌کس فکر نمی‌کرد که ۳۶ سال بعد مهدی هم در جبهه‌ای دیگر به شهادت برسد. پیکر دکتر مهدی وریجی اسفند ماه سال ۹۸ درجوار پدر شهیدش در ساری برای همیشه آرام گرفت.

  انتهای پیام

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *