×

ثبت‌نام بیش از ۲۷ هزار داوطلب در پذیرش بدون آزمون کنکور

 • کد نوشته: 4197
 • ۵ دی ، ۱۴۰۱
 • ۰
 • مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از ۲۷ هزار داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش بهمن ماه صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۱، تاکنون خبر داد.
  ثبت‌نام بیش از ۲۷ هزار داوطلب در پذیرش بدون آزمون کنکور
 • به گزارش باز باران نیوز، علیرضا کریمیان با اشاره به اینکه ثبت‌نام و انتخاب رشته از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش از روز چهارشنبه ۳۰ آذر ماه آغاز شده و تا روز شنبه ۱۰ دی ماه ادامه دارد، گفت: دفترچه راهنمای ثبت‌نام و جدول کدرشته محل‌های مربوط به پذیرش این دوره در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش منتشر شده است. داوطلبان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای مربوطه نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته حداکثر ۱۰۰ کد رشته محل به روش اینترنتی، اقدام کنند.

  مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور با تأکید بر ضرورت دقت در درج اطلاعات ثبت‌نامی در این مرحله، تصریح کرد: پذیرش برای ظرفیت‌های خالی مانده رشته محل‌هایی که در مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۱ تکمیل نشده بر اساس سوابق تحصیلی یعنی معدل دیپلم صورت می‌گیرد و لازم است داوطلبان درج معدل کل و معدل کتبی خود دقت کنند چرا که مغایرت معدل کل و یا معدل کتبی واقعی با معدل کل و  معدل کتبی اعلام شده توسط داوطلب در تقاضانامه ثبت‌نامی، منجر به لغو قبولی می‌شود.

  دکتر کریمیان در پایان خاطرنشان کرد: متقاضیان دیپلم فنی و حرفه‌ای و یا کاردانش نظام آموزشی جدید ۳-۳-۶ و دیپلمه‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش نظام قدیم هنرستان که مدرک پیش‌دانشگاهی و یا کاردانی دارند و فاقد معدل کتبی دیپلم هستند، باید معدل کل دیپلم متوسطه خود را عیناً در بند ۱۶ تقاضانامه اینترنتی ثبت‌نام درج کنند.

  انتهای پیام

  نویسنده: منیژه سادات مدنی
  منبع: پایگاه خبری باز باران نیوز

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *