×

تازه‌ترین آمار گیشه سینماها

 • کد نوشته: 2758
 • ۳ مرداد ، ۱۳۹۹
 • ۰
 • به گزارش بازباران نیوز، براساس آمار درج شده در سامانه مدیریت فروش و اکران سینمای ایران (سمفا), فیلم «زن‌ها فرشته‌اند ۲» به کارگردانی آرش معیریان پس از یک هفته اکران به فروش ۱۲۵ میلیون تومانی رسید. این فیلم تا لحظه ارسال این گزارش حدود هشت هزار بلیت فروخته که به نظر می‌رسد همانند دیگر فیلم‌ها، […]

  تازه‌ترین آمار گیشه سینماها
 • به گزارش بازباران نیوز، براساس آمار درج شده در سامانه مدیریت فروش و اکران سینمای ایران (سمفا), فیلم «زن‌ها فرشته‌اند ۲» به کارگردانی آرش معیریان پس از یک هفته اکران به فروش ۱۲۵ میلیون تومانی رسید. این فیلم تا لحظه ارسال این گزارش حدود هشت هزار بلیت فروخته که به نظر می‌رسد همانند دیگر فیلم‌ها، بیشتر خریدارهایش احتمالا بدون برنامه‌ریزی قبلی و با گذر از مقابل سینما برای تماشا ترغیب شده‌اند.

  فیلم «شنای پروانه» به کارگردانی محمد کارت که اخیرا شورای صنفی نمایش به درخواست تهیه‌کننده – رسول صدرعاملی – برای توقف اکران رضایت داد، پس از ۳۰ روز نمایش، با حدود ۱۴۰ هزار نفر تماشاگر فروش دو میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومانی را در پایان اکران خود ثبت کرده است.

  فیلم «خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری» به کارگردانی پیمان قاسمخانی هم  در این حدود یک ماهی که پس از بازگشایی سینماها روی پرده رفته، حدود یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان فروخته است.

  «یلدا»ی مسعود بخشی پس از چهار هفته اکران حدود ۹ میلیون تومان، مستند «جایی برای فرشته‌ها نیست» سام کلانتری حدود ۶.۵ میلیون تومان و مستند «صحنه‌هایی از یک جدایی» وحید صداقت چهار میلیون تومان فروش داشته‌اند.

  قرار بود از چهارشنبه هفته قبل یعنی یکم مردادماه فیلم «آنجا همان ساعت» سیروس الوند نیز در سینماها اکران شود ولی این فیلم هنوز آماده نیست. با این حال مرتضی شایسته – دبیر شورای صنفی نمایش – از اعلام آمادگی چند فیلم جدید برای اکران خبر داده که در جلسه هفته آینده این شورا، وضعیت اکران آن‌ها مشخص خواهد شد.

  انتهای پیام

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *