×

نوزدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت برمطبوعات
بیست و نهم آبان؛ نماینده مدیران مسئول انتخاب می‌شود

 • کد نوشته: 4058
 • ۲۸ آبان ، ۱۴۰۱
 • ۰
 • سید علاالدین ظهوریان، دبیر هیات نظارت بر مطبوعات با اشاره به برگزاری انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات، تازه ترین اطلاعات این رویداد مطبوعاتی را اعلام کرد.
  بیست و نهم آبان؛ نماینده مدیران مسئول انتخاب می‌شود
 • به گزارش باز باران نیوز، ظهوریان گفت: انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات، فردا یکشنبه ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۶ عصر، برگزار خواهد شد و در روز رای‌گیری نیز، سامانه جامع رسانه‌های کشور برای تمامی کاربران به جز مدیران مسئول واجد شرایط شرکت در انتخابات مسدود خواهد بود.

  وی اظهار داشت: برای افزایش امنیت فرآیند رای‌گیری و صیانت از آرا، مدیران مسئول واجد شرایط به صورت ۲ مرحله‌ای به صفحه کاربری خود در سامانه وارد می‌شوند. شرکت کنندگان در انتخابات پس از درج نام کاربری و رمز عبور، یک کد ۵ رقمی را روی شماره همراه ثبت شده در سامانه دریافت خواهند کرد و پس از تایید کد پیامک شده، وارد صفحه کاربری خود خواهند شد.

  دبیر هیات نظارت بر مطبوعات تاکید کرد: شرکت کنندگان در انتخابات، هنگام ورود به سامانه از خاموش بودن فیلترشکن یا vpn روی سیستم رایانه یا تلفن همراه خود اطمینان یابند، چرا که در غیر این صورت امکان دسترسی به سامانه میسر نخواهد بود.

  وی افزود: تعداد قطعی واجدین شرایط برای شرکت در انتخابات ۲۹۴۲ نفر و تعداد نامزدها تا این لحظه ۱۹۸ نفر است و فهرست اسامی آن‌ها در سامانه جامع رسانه‌های کشور نیز در دسترس عموم قرار دارد.

  آخرین فرصت انصراف نامزدها تا ساعت ۱۶ امروز شنبه ۲۸ آبان ماه ۱۴۰۱ اعلام شده و هر یک از نامزدها در صورت تمایل میتواند با مراجعه به صفحه کاربری خود در سامانه جامع رسانه‌های کشور، انصراف خود را ثبت کند.  بدیهی است تقاضای انصرافی که به طرق دیگر از قبیل ارسال نامه یا اعلام در شبکه‌های اجتماعی ارائه شده باشد، پذیرفته نخواهد شد.

  انتهای پیام

  نویسنده: فرامرز اختر
  منبع: سامانه جامع رسانه های کشور

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *