×

بهره برداری از بیمارستانهای غرب استان تهران در گروی تأمین تجهیزات

 • کد نوشته: 2839
 • ۹ مرداد ، ۱۳۹۹
 • ۰
 • به گزارش بازباران نیوز، محمد تقی زاده درباره روند تکمیل بیمارستانهای استان تهران گفت: در چند شهرستان استان تهران از جمله ملارد، قدس و اسلامشهر در حوزه بهداشت و درمان فاقد بیمارستان به شکل تخصصی بودیم؛ این درحالی بود که این شهرستانها از جمعیت بالایی برخوردار هستند. به گفته وی، ظرف یک سال و نیم […]

  بهره برداری از بیمارستانهای غرب استان تهران در گروی تأمین تجهیزات
 • به گزارش بازباران نیوز، محمد تقی زاده درباره روند تکمیل بیمارستانهای استان تهران گفت: در چند شهرستان استان تهران از جمله ملارد، قدس و اسلامشهر در حوزه بهداشت و درمان فاقد بیمارستان به شکل تخصصی بودیم؛ این درحالی بود که این شهرستانها از جمعیت بالایی برخوردار هستند.

  به گفته وی، ظرف یک سال و نیم گذشته موضوع احداث بیمارستان در ملارد و قدس با جدیت تمام بر اساس تأکیدات استاندار تهران پیگیری شد و خوشبختانه ابنیه این بیمارستانها در حال حاضر به اتمام رسیده است و کار از لحاظ عمرانی پایان یافته است.

  وی افزود: اما با توجه به شرایط خاص کشور و شرایط ارز، برای تجهیز و تأمین تأسیسات و ملزومات پزشکی و بیمارستانی که شرایط ویژه خود را دارد با مشکلاتی مواجه هستیم که همین امر مانع از بهره برداری و افتتاح این پروژه ها شده است؛ لذا اگر این موانع را دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت بهداشت و درمان پیگیری و رفع کنند امسال شاهد بهره برداری از این بیمارستان ها در سطح استان خواهیم بود.

  تقی زاده ادامه داد: قطعا افتتاح این بیمارستان ها می تواند در حل مشکل کمبود تأمین تخت های بیمارستانی در غرب استان تهران موثر باشد و کمبود در حوزه امکانات زیرساختی و خدماتی حوزه بهداشت و درمان را جبران کند.

  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران درباره تکمیل بیمارستان اسلامشهر نیز گفت: این بیمارستان در بخش ابنیه نسبت به دو بیمارستان ملارد و قدس کمی عقب تر است و حدود ۲۰ درصد از فعالیت عمرانی و تکمیل ابنیه آن باقی مانده است که ظرف ماه های آینده تکمیل خواهد شد و عملیات عمرانی ساختمان آن به پایان می رسد؛ اما در تامین تجهیزات پزشکی مورد نیاز این بیمارستان نیز با مشکلاتی روبرو هستیم.

  تقی زاده تاکید کرد: امیدواریم با پیگیری وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی بتوانیم تا هفته دولت با تأمین تجهیزات و ملزومات مورد نیاز این بیمارستان ها شاهد بهره برداری از آنها باشیم.

  انتهای پیام

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *