×

امدادرسانی به بیش از ۹۰۰۰ حادثه دیده در گیلان

 • کد نوشته: 2425
 • ۵ بهمن ، ۱۳۹۷
 • ۰
 • به گزارش بازباران نیوز، مهدی ولی پور گفت: ۶ هزار نجاتگر در بیش از یک هزار و ۳۱۴ عملیات در ۹ ماهه اول سال‌جاری به ۹ هزار و ۵۴۵حادثه دیده امداد رسانی کردند. وی افزود: از بین حادثه دیدگان بیش از یک هزار  و ۱۰۸ نفر توسط آمبولانس‌های هلال احمر به مراکز درمانی منتقل و […]

  امدادرسانی به بیش از ۹۰۰۰ حادثه دیده در گیلان
 • به گزارش بازباران نیوز، مهدی ولی پور گفت: ۶ هزار نجاتگر در بیش از یک هزار و ۳۱۴ عملیات در ۹ ماهه اول سال‌جاری به ۹ هزار و ۵۴۵حادثه دیده امداد رسانی کردند.

  وی افزود: از بین حادثه دیدگان بیش از یک هزار  و ۱۰۸ نفر توسط آمبولانس‌های هلال احمر به مراکز درمانی منتقل و یک هزار و ۲۷۷ نفر نیز در عملیات‌های مختلف نجات یافتند.

  ولی‌پور بیان کرد: هلال احمر گیلان، پیشرفت‌های مطلوبی در زمینه افزایش پایگاه‌ها و پست‌های امدادی در نقاط خطرآفرین و پرتردد داشته است.

  مدیرعامل هلال احمر گیلان، گفت: فعال سازی مرکز امداد هوایی و استقرار دایمی بالگرد در استان، راه اندازی و ساماندهی ۱۷ تیم واکنش سریع در سراسر استان، اصلاح و تقویت سیستم ارتباطات رادیویی و بی سیم، تقویت و تجهیز انبارهای امدادی از دیگر فعالیت‌های انجام شده هلال احمر استان است.

  آموزش بیش از ۲۵ هزار نفر توسط حوزه آموزش و پژوهش هلال احمر گیلان

  وی اظهار کرد: بیش از ۲۳ هزار علاقمند به دریافت آموزش‌های امدادی در دوره‌های همگانی ۸ ساعته، عمومی کمک‌های اولیه و مهارت‌های داوطلبی هلال احمر گیلان در ۹ ماهه اول سال جاری شرکت کردند.

  ولی پور ادامه داد: با برگزاری ۵۴ دوره آموزشی، تخصصی برای نجاتگران و اعضای هلال احمر گیلان یک  هزار و ۶۴۲نفر از نجاتگران، مربیان هلال احمر در دوره های تخصصی، عمومی امداد و نجات، باز آموزی و مربیگری همچنین ۶۳۳ از کارکنان و مدیران استان در دوره های آموزشی ضمن خدمت چهار گانه شرکت کردند .

  انتهای پیام

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *