×

آماده باش همه جانبه برای خدمت رسانی در بارش برف

 • کد نوشته: 3060
 • ۲۰ دی ، ۱۳۹۹
 • ۰
 • به گزارش بازباران نیوز، منصور درجاتی گفت: قربانی شدن ۱۲ نفر از هموطنان در سقوط بهمن در ارتفاعات ناحیه کوهستان منطقه یک تهران، کلیه مسئولین مرتبط را بر آن داشت که با بازخوانی و آسیب شناسی عملیات امداد و نجات، ضمن رفع نقاط ضعف برای انسجام بخشی، تسریع اقدامات و اطمینان از عدم تکرار چنین […]

  آماده باش همه جانبه برای خدمت رسانی در بارش برف
 • به گزارش بازباران نیوز، منصور درجاتی گفت: قربانی شدن ۱۲ نفر از هموطنان در سقوط بهمن در ارتفاعات ناحیه کوهستان منطقه یک تهران، کلیه مسئولین مرتبط را بر آن داشت که با بازخوانی و آسیب شناسی عملیات امداد و نجات، ضمن رفع نقاط ضعف برای انسجام بخشی، تسریع اقدامات و اطمینان از عدم تکرار چنین وقایعی، از هیچگونه تلاشی دریغ نکنند.

  وی افزود: در اولین ماه فصل زمستان هستیم و باید با احصاء امکانات، آماده باش همه جانبه، تجهیز هرچه بهتر و آموزش های لازم خود را برای بارش ها و انباشت های برف پیش رو آماده کنیم.

  وی ادامه داد: اداره کل مدیریت بحران استان با توجه به هماهنگی های اخیر با مقام عالی وزارت ورزش، آمادگی خود را برای ساماندهی هرچه بیشتر و سریعتر کلیه دستگاه های مربوطه را اعلام می دارد.

  وی تاکید کرد: با هماهنگی بین بخشی در دستگاه های مختلف برای بارش برف امادگی لازم ایجاد شده و امیدواریم امسال بهتر از هر سال خدمت رسان شهروندان باشیم.

  انتهای پیام

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *