×

به دنبال اختلال ایجاد شده در روند ثبت‌نام
مهلت ثبت‌نام در فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو تا چهارشنبه تمدید شد

 • کد نوشته: 4220
 • ۱۸ دی ، ۱۴۰۱
 • ۰
 • درپی اختلال ایجاد شده در روند ثبت‌نام چهل‌ و دومین مرحله از فروش فوق‌العاده چهار محصول گروه صنعتی ایران‌خودرو، مهلت ثبت‌نام که در ابتدا تا پایان روز سه‌شنبه (۲۰ دی ماه) در نظر گرفته شده بود، "یک روز دیگر" تمدید شد؛ براین اساس امکان ثبت‌نام تا پایان روز چهارشنبه (۲۱ دی ماه) برای متقاضیان فراهم خواهد بود.
  مهلت ثبت‌نام در فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو تا چهارشنبه تمدید شد
 • به گزارش باز باران نیوز، چهل‌ و دومین مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو در حالی از ساعت ۱۰ صبح امروز (یکشنبه) ‌ آغاز شده که در حال حاضر سایت ثبت‌نام همچنان دچار اختلال فنی است و متقاضیان امکان ورود به سایت را ندارند.

  در ابتدا، برای متقاضیان این طرح که شامل متقاضیان عادی، مادران دارای دو فرزند و بیشتر و دارندگان خودروها فرسوده بودند، از صبح امروز به مدت سه روز (تا پایان روز سه‌شنبه ۲۰ تیر ماه) فرصت در نظر گرفته شده بود که با مرجعه به سایت فرشو گروه صنعتی ایران‌خودرو، اقدام به ثبت‌نام اولیه خود بکنند، اما مشتریان در ورود به سایت ثبت‌نام (به نشانی esale.ikco.ir) دچار مشکل شده و نمی‌توانند وارد سایت فروش شوند.

  از همین روی، در جهت اینکه حقی از مشتریان تضییع نشود، ایران‌خودرو این مهلت را برای یک روز دیگر تمدید کرده و بدین ترتیب مشتریان تا پایان روز چهارشنبه (۲۱ دی ماه) فرصت ثبت‌نام خواهند داشت.

  گفتنی است که در این مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو که چهار محصول سورن‌پلاس دوگانه‌سوز، پارس سال سفارشی (‌ELX)، پارس سال سفارش با موتور XU۷P و راناپلاس عرضه شده، قیمت خودروها قطعی و موعد تحویل خودروها طبق روال طرح‌های فروش فوق‌العاده، ٩٠ روزه است.

  انتهای پیام

  نویسنده: سرور علیزاده
  منبع: پایگاه خبری باز باران نیوز

  بیشتر بخوانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *