امروز : چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۹
اختصاصی /

انتخاب مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) به عنوان مدیر نمونه

سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) طی مراسمی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان مدیر نمونه جنوب استان تهران و شهرستان ری برگزیده شد.
انتخاب مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) به عنوان مدیر نمونه
یکشنبه | ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۰:۲۱ |
کد خبر : ۲۶۳ |
مدیریت شهری

به گزارش بازباران، در این مراسم که به مناسبت هفته کارگر در اردیبهشت ماه 97 با حضور مسئولین لشگری و کشوری از جمله علیرضا محجوب دبیر کل خانه کارگر و معاون استاندار تهران در محل پالایشگاه نفت تهران برگزار شد، از مدیران نمونه شهرستان ری در سال 96 تجلیل به عمل آمد.

ملاک های ارزیابی مدیر نمونه، مسئولیت پذیری، تعهد در انجام وظیفه و خدمات رسانی مطلوب به شهروندان ارزیابی گردیده است.

شایان ذکر است: سازمان بهشت زهرا(س) یکی از سازمان های خاص و منحصر به فرد و بدون تعطیلی شهرداری تهران می باشد که روزانه بین 150 تا 200 نفر از اموات مسلمین را رتق و فتق می کند این سازمان در روزهای سخت و بحران نیز همواره در کنار خانواده های داغدار تهرانی و سایر هموطنانمان بوده و تعطیلی در این سازمان معنا ندارد و برخی کار این سازمان را با عقربه های ساعت مقایسه می کنند.

خدمات رسانی به خانواده های معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران و زائران حرم مطهر امام خمینی(ره) از دیگر اقدامات این سازمان است.

سعید خال در طی 7 ماه تصدی خود به عنوان مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در دوره جدید مدیریت شهری به عنوان مدیر نمونه انتخاب شد.

برچسب ها :

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

سرویس اندیشه امام و رهبری

سرویس شهری

سرویس اقتصادی

سرویس مجلس