امروز : چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۱

زمین‌گیرشدن اوباشگر جنوب تهران با شلیک پلیس

اوباشگری که اقدام به عربده‌کشی و بستن خیابان در یکی از محلات جنوبی تهران کرده بود، با شلیک پلیس زمین‌گیر شد.
 زمین‌گیرشدن اوباشگر جنوب تهران با شلیک پلیس
دوشنبه | ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۲:۴۸ |
کد خبر : ۳۵۱ |
حوادث و انتظامی

به گزارش بازباران، حوالی ساعت 21:30 چند شب پیش تعدادی از ساکنان شهرک بخارایی در محله خانی آباد با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفته و اعلام کردند که فردی با عربده کشی اقدام به بستن خیابان و مزاحمت برای ساکنان محله کرده است که درپی آن تیمی از مأموران کلانتری به محل حادثه واقع در خیابان نیلوفر اعزام شدند. 

پس از حضور مأموران در محل مشاهده شد فردی در حالی که قمه و یک میله یک و نیم متری در دست دارد، مقابل یک دستگاه سواری پراید و ون را سد کرده و در حال عربده کشی و استفاده از الفاظ رکیک است.

این فرد پس از رویت ماموران ابتدا قصد درگیری با آنان را داشت اما در ادامه به سمت پارکی که در آن محدوده قرار داشت فرار کرد که در همین حین، تعقیب و گریز میان این فرد و مأموران آغاز شد. در جریان تعقیب و گریز، مأموران چندین بار دستور ایست صادر کردند اما این فرد که حالت عادی نداشت بدون توجه به دستور پلیس قصد فرار داشت تا اینکه مأموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح، ابتدا چندین تیر هوایی شلیک کرده و سپس مجبور به شلیک تیر به پای این فرد شدند.

با شلیک تیر به پای متهم، مأموران اقدام به دستگیری وی کرده و این فرد که 26 سال سن داشت به بیمارستان منتقل شد تا پس از بهبود به جرائمش رسیدگی شود.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان، سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تأیید این خبر به ایسنا گفت: در تحقیقات محلی مأموران مشخص شد که این فرد پیش از این نیز سابقه شرارت و درگیری داشته و در روز وقوع جرم نیز ابتدا با فردی در پارک دعوا کرده و سپس در شرایطی که حالت عادی نداشته به خیابان آمده و عربده کشی کرده است.

به گفته وی، این فرد پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا خواهد شد.

انتهای پیام

برچسب ها :

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

  1. ارسال نظر به عنوان میهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید

سرویس اندیشه امام و رهبری

سرویس شهری

سرویس اقتصادی

سرویس مجلس