امروز : یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۲

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس ورزشی

کی‌روش: یکی بیاید من را هم رصد کند

وظیفه ما این است که بازیکنان را آموزش و تعلیم بدهیم که چگونه در فضای مجازی امروز کار کنند. واقعیت است. همه چیز آنها را تحت نظر داریم. بررسی می‌کنیم. وظیفه ما این است که به آنها پیش توصیه کنیم. باید همین طور داستان را جلو ببریم. البته یکی هم باید بیاید من را رصد کند!
سقوط ۳ پله ای ایران در رده‌بندی آتی فیفا

تیم ملی ایران در رده بندی ماه مارس ۳ پله سقوط خواهد داشت.
سامانه نظارت بر مصوبات شورای شهر تهران در دوره چهارم راه اندازی شد
اختصاصی / عضو پیشین شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به گزارش 100 روزه شهردار تهران:

عضو پیشین شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه اعضای شورای شهر تهران در دوره چهارم در حد توان و امکانات موجود نظارت قابل قبولی را بر شهرداری اعمال کردند افزود: سامانه نظارت بر مصوبات شورای شهر تهران در دوره چهارم راه اندازی شد
مسابقات رزمی قهرمانی سبک جیتسو کشور برگزار میشود

مسابقات قهرمانی کشور سبک جهانی کیک جیتسو WMMAF فدراسیون ورزشهای رزمی؛یادواره شهدای مدافع حرم (شهید محسن حججی) به میزبانی تربیت بدنی مترو تهران برگزار میشود.
افشای آخرین اتفاقات حضور منصوریان در استقلال
حاشیه های استقلال تهران؛

سرمربی مستعفی استقلال که از طرف سکوها به شدت مورد انتقاد قرار گرفته بود وشعار حیا کن رها کن می شنید، پس از پایان بازی در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و اعلام کرد که در رختکن با بازیکنان استقلال خداحافظی کرده و از آنها حلالیت طلبیده است و به آنها گفته که خودشان باشند و می توانند استقلال را به جایگاه خودش برسانند و خلاصه اینکه از آنها خواسته تا کیفیت بالایشان را نشان دهند چرا که لیاقتش را دارند!
دستاورد حضور کی روش در فوتبال ایران
واکاوی فوتبالی؛

«می‌توانیم موارد زیادی را در تایید کار کی‌روش بگوییم و مواردی را هم در رد کار این مربی برشمریم اما داشته‌های فوتبال ایران را هم باید در نظر بگیریم؟ داشته‌های ما چیست؟ امکانات ما تا چه حد می‌تواند پاسخگوی نیازهای مربی حرفه‌ای چون کی‌روش باشد؟ بنابراین با این امکانات باید بپذیریم که این مربی پرتغالی اتفاقا عملکرد قابل قبولی در فوتبال ایران داشته و به صلاح تیم ملی است که با این مربی به کارش ادامه دهد.»
پیروزی والیبالیست‌های ایران برابر لهستان بی‌دفاع
تکرار تاریخ بعد از یک سال و این بار بدون معروف

با گذشت یک سال از بازی برتری ایران و لهستان در انتخابی المپیک، ملی‌پوشان ایران بدون کاپیتان خود بار دیگر توانستند این تیم را شکست بدهند.

سرویس اندیشه امام و رهبری

سرویس شهری

سرویس اقتصادی

سرویس مجلس