امروز : شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۵

در لحظه

آخرین اخبار

سعی کردیم در این برنامه خلاقیت داشته باشیم
آریا طاهری، مجری جوان برنامه «دات آی آر»:

«ما سعی کردیم هم در نوع سوالات و هم در قاب‌بندی‌ها خلاقیت داشته باشیم، چراکه ظاهر علم و دانش در مقایسه با موضوعات دیگر خشک است.»
مجریانی که زمانی خبرنگار بودند
همزمان با 17 مردادماه روز خبرنگار

خبرنگار را رییس‌جمهور بدون کاخ می‌نامند و کار او را به دلیل تاثیر اجتماعی که دارد، تقریبا برابر با مصلح اجتماعی و دانشمند در نظر می‌گیرند. اغلب آن‌ها جذب جادوی خبرنگاری شده‌اند و این حرفه را مانند سربازی رفتن می‌دانند که باعث می‌شود فرد را برای برعهده گرفتن مشاغل مختلفی مانند اجرا آماده کند.
 اعاده حیثیت علیخانی چند میلیارد آب خورد؟

عصر روز شنبه سی‌ام تیر، یک برنامه‌ی پربیننده‌ی تلویزیونی با اجرای رضا رشیدپور محملی شد تا احسان علیخانی درباره‌ی ارتباط مالی خود با مؤسسه‌ی ثامن الحجج به افکار عمومی «پاسخگو» باشد. این حضور و حرف‌هایی که در طول برنامه زده شد ابعاد گوناگونی به خود گرفت که در این مطلب به چند نکته از این میان اشاره می‌کنیم.
بفرمایید شفافیت/ طرح ترافیک خبرنگاران به نام خبرنگاران به کام ناشناسان
اسامی دریافت کنندگان طرح ترافیک خبرنگاری ناقص منتشر شد

شهرداری تهران پس از کش و قوس های مختلف اسامی خبرنگاران دریافت کننده آرم طرح ترافیک را اعلام کرد.یک لیست ناقص که اصلاً مشخص نیست دریافت کنندگاه طرح از کدام رسانه هستند. در این بین افرادی دیده می شوند که خبرنگار نیستند. حال باید دید مبارزه کنندگان با رانت چگونه طرح خبرنگاری را توزیع کرده اند؟

سرویس اندیشه امام و رهبری

سرویس شهری

سرویس اقتصادی

سرویس مجلس