امروز : یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۳

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس شهری

آب‌خوری‌ها را برگردانید!

کمتر کاری در دنیا وجود دارد که به اندازه آب خوردن معمولی باشد اما غیرقابل انکار است که این روزها آب خوردن ما هم برای طبیعت تبدیل به بحران شده است!
بازخوانی گرایش سیاسی شهرداران تهران

اکنون فرصت خوبی است تا در یک نگاه اجمالی به پیشینه شهرداران تهران طی چهل سال گذشته میزان تسلط و اثرگذاری هر یک از جریان‌های سیاسی بر تهران و به تبع آن عرصه سیاست داخلی را سنجیده و با برشمردن چالش‌های حوزه مدیریت شهری به یک ارزیابی نسبی از عملکرد آنها دست یابیم.
"افشانی"شهردار تهران شد
در 62 جلسه علنی شورای شهر تهران؛

با رأی اکثریت اعضای شورای شهر تهران محمدعلی افشانی شهردار پایتخت شد.
آغاز به کار شانزدهمین نمایشگاه گل و گیاه

مدیرعامل سازمان بوستان‌های شهرداری تهران بر لزوم استفاده از تکنولوژی‌های هوشمند برای مدیریت فضای سبز تهران تأکید کرد.
تشریح نکات ریز و درشت طرح ترافیک جدید+جدول قیمت

طرح ترافیک جدید از فردا شنبه 15 اردیبهشت ماه در محدوده طرح ترافیک اجرایی می‌شود که با اجرای آن، طرح ترافیک قدیمی با قدمت بیش از 30سال برای همیشه از تهران خداحافظی می کند و طرحی جدید با محوریت پرداخت عوارض براساس زمان تردد روی کار می‌آید.
 تمهیدات مدیریت شهری پایتخت برای برگزاری نمایشگاه کتاب

سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که یکبار دیگر و پس از دو سال از شهر آفتاب به مصلی تهران بازگشته از 12 تا 22 اردیبهشت ماه جاری از ساعت 10 تا 22 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود و بر همین اساس مجموعه مدیریت شهری تهران و پلیس علارغم تمایلشان برای برگزاری نمایشگاه در مصلی تهران به دلیل مشکلات ترافیکی که برای شهروندان ایجاد می‌کند، تمهیدات لازم را برای حضور علاقمندان در مصلی تهران فراهم کرده‌اند و بازدیدکنندگان می‌توانند با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در راستای تمهیدات شهرداری برای تردد سهل و آسان به نمایشگاه، اقدام کنند.
مشکلات شهر با خرد جمعی حل شدنی است نه سوپرمن‌های مدیریتی
یک کاندیدای شهرداری تهران:

حجت الله میرزایی یکی از هفت کاندیدای منتخب شورای شهر تهران برای پست شهرداری، حل مشکلات شهر را در گروی حل مشکلات اقتصادی و اجتماعی پایتخت با تاکید بر خرد جمعی دانست و گفت: بار شهرداری باید بر دوش تیم مدیریت شهری تقسیم شود.

سرویس اندیشه امام و رهبری

سرویس شهری

سرویس اقتصادی

سرویس مجلس