امروز : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۸

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس شهری

مشارکت با انجمن‌های تخصصی در جشنواره رسانه‌های شهری

دبیر سومین جشنواره رسانه‌های شهری توضیحاتی را درباره برگزاری جشنواره ارائه کرد و گفت: در جشنواره رسانه‌های شهری مشارکت با انجمن‌های تخصصی مد نظر قرار گرفته است.
 ارائه نسخه جدید برنامه سوم توسعه تهران به شورای شهر به‌زودی

معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهردار تهران با اشاره به مهلت سه هفته‌ای شورای شهر تهران برای بازآرایی برنامه سوم توسعه شهر تهران گفت: تمامی احکام برنامه مجدد مورد بررسی قرار گرفت و نسخه به روزرسانی شده است که به‌زودی تقدیم اعضای شورای شهر تهران خواهد شد.
آخوندی و انصاری از نامزدی شهرداری تهران استعفا نداده‌اند/ انتخاب شهردار ۳ روز دیگر
رئیس شورای شهر تهران:

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه آخوندی و انصاری از نامزدی شهرداری تهران استعفا ندادند، گفت:شهردار تهران ۳ روز آینده انتخاب می شود.
افتتاح نیمه شمالی بزرگراه صیاد شیرازی تا ارتش/اولویت‌بندی پروژه‌های عمرانی
افشانی خبر داد

شهردار تهران از تکمیل نیمه شمالی بزرگراه صیاد شیرازی پس از دو سال تعطیلی خبر داد.
شرط ماندگاری افشانی در شهرداری تهران با اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان

در صورت ابلاغ اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان، شهردار تهران ادامه فعالیتش را منوط به دریافت استفساریه از مجلس شورای اسلامی خواند.
جریمه پنجشنبه های بدون طرح ترافیک

قضیه از یک پیامک شروع شد، پیامکی در عرض چند ساعت مالکان خودروهای زیادی را شوک زده کرد. پیامک‌هایی که روز پنجشنبه برای تعدادی از مالکان خودروها ارسال شد و درآن مدعی شده بود که به دلیل ورود این خودرو به محدوده طرح ترافیک یا زوج و فرد، اتومبیل یادشده، جریمه شده است.
لزوم برخورد تاکسیرانی با رانندگانی که بیش از نرخ مصوب کرایه می‌گیرند
رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران:

رییس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه افزایش نرخ کرایه ها در تهران 12.5 درصد بوده است گفت: تاکسیرانی موظف به اعمال نظارت بر نرخ های مصوب است و باید با تخلف ها برخورد قانونی انجام دهد.

سرویس اندیشه امام و رهبری

سرویس شهری

سرویس اقتصادی

سرویس مجلس